Kuşadası Fırsatları

Tam Gün Tekne Tur Gezisi

0

Tam Gün Tekne Tur Gezisi

Tam Gün Tekne Tur Gezisi En İyi Fiyatlar ve En iyi Tekne Sizler İçin Kusadasiplus.com’da . Kuşadası Tercih eden türk misafirlerimiz ve yabancı turistler hatta Kuşadası halkı için en popüler turdur. Kuşadasın’da tatil yapanların büyük bir çoğunluğu , Kuşadası Tekne turuna katılırlar. Kuşadası coğrafi konumu nedeniyle birçok irili ufaklı koylara sahiptir. Kuşadası tekne turu programı bu irili ufaklı koyların büyük bir bölümünde yüzme molası verilecek şekilde düzenlenmiştir.

Kuşadası tekne turları Yemekli tekne turu olarak düzenlenmiştir ( yemek boyu ücretsiz içecekler ) konseptinde yapılmaktadır. Kuşadası günü birlik tekne turuna katılacak misafirler 08.15 -09.00 saatleri arasında konaklama yaptıkları tesislerden telefonla ulaşarak başlıyor. Bütün müşteriler tekneye ulaşımı sağlandık dan dan kısa bir müddet sonra Kuşadası tekne turu başlıyor. ( saat 09.15 ile 10.30 ). Kuşadası Tekne turunda gün boyunca yerli ve yabancı müzik yayınları yapılıyor.

Kuşadası tekne turuna katılacak misafirlerimizin dikkat etmesi gereken en önemli unsurlardan bir tanesi, teknede verilen içecek ve yiyeceklerdir. Kuşadası Tekne turu yaptığımız Teknemizde verilen içecekler kola, fanta, sprit ve sular orjinal markalardır.

Teknelerimiz 2 katlı olup alt katında oturma grupları, üst katında güneşlenmeniz için şezlonglar ve Su kaydirakğı bulunmaktadır. Gün Boyunca müzik yayınımız mevcuttur.Teknemizde güvenlik kamerası mevcuttur,temiz soyunma kabinleri ve duş yerlerimiz ile,siz değerli misafirlerimizi rahat edebileceği şekilde tasarlanmiştir…Aile işletmesi olan teknemiz Siz Değerli Misafir ve Ziyaretçilerimize Hizmet Vermekten Büyük Onur Duymaktayız.

Bir yaşam biçimi… Bir serüven, büyüleyici bir keşif… Denizle gök arasında dolaşmak, yeşille mavide buluşmak… Bir kez yaşadıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir tutku… Nadide küçük adaları keşfetmek ve ılık, berrak sularda yüzmek, ara sıra demir atmak, Ege kıyılarının eşsiz güzelliklerinin tadına varmak için ideal bir yol. Uçan balıklar… Yunuslar…. Nefes kesen günbatımları…

Fırsat Detay…

Tam Gün Tekne Tur Gezisi Fırsat Detay…

Teknenin hareket saati: 09:30

Güzergahlar: Özdere istikameti (3 koy)

Koyların isimleri: Yonca Koy, Baradan Koyu, Maydanoz Koyu, Soğuk Su, Koru

Bu koylar içerisinde o gün ki koyların durumuna göre içlerinden
3 tanesine seçilerek gezi düzenlenecektir.
Genel olarak Baradan-Maydonoz-Koru koyu kullanılmaktadır.

1.Koy: Varış: 10:30
Teknemiz karaya yanaşarak bu koyda misafirlerimize yüzme,
güneşlenme imkanı sunuyoruz.
Bu koyumuzda misafirlerimize açık büfe şeklinde
öğle yemeği servisi olacaktır.

Öğle Yemeği Saati: 12:00 Öğle Yemeğinde “Yeşil salata,Makarna, Shnitzel Tavuk ve Köfte
” ikram edilecektir.Yemek süresi boyunca kola, fanta, sprite, su dahildir.(limitsiz)Yemek haricinde extra olarak fiyatlandırılacaktır.

2.Koy: Bu koyda yaklaşık molamız 1 saattir.
Bu koyumuzda teknemizdeki su kaydırağı kullanıma açılacaktır. Teknemiz bu koyda kıyıya yanaşmayacağından yüzme bilmeyen misafirlere istenildiği takdirde can yeleği verilecektir.

3.Koy: Son koyumuzda da yaklaşık 1 saat kadar duruyoruz, kaydırak faaliyeti bu koydada devam etmektedir. 15.00-15.30 arası Kuşadası’na dönmek üzere hareket edilir.

16.00 da Kuşadası Güvercin adaya varış…

Tam Gün Tekne Tur Gezisi Fiyatı

Tur Günleri: HERGÜN
Tur Başlağıç- Bitiş Saatleri : 09:15-16:00
FİYAT
Yetişkin : 40 TL
6-10 yaş çocuk : 20 TL
0-6 yaş çocuk : Ücretsiz

Mekan Bilgisi

Adres: Güvercinada Kuşadası

0543 819 4915

 

Fırsat Bitişi Ne zaman?

Bu Fırsat 2016 Yaz Sezonu Tüm aylar için Geçerlidir.

 • Editör Puanı
 • Gezi
 • Tur
 • Görsel
 • Tekne
 • Fırsat % 10
 • Toplam Puan
 • Kullanıcı Puanı
 • Gezi
 • Tur
 • Görsel
 • Tekne
 • Fırsat % 10
 • Toplam Puan

Bir Yorum Yazınız...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir. *

Kuşadası Rehber

Kuşadası Rehberi

Kusadasiplus.com Editör Bize Ulaşin : kusadasiplus@gmail.com