Takı, Tarz Bu

Mysric

0

Mysric kuşadası takilar – Kuşadası Shopping Plus

Mystic Handicraft yıllarca sektörde edinilen bilgi ve tecrübelerin birleşimi sonucu 2011 yılında kuşadası’nda kurulmuştur. Kendimize farklı tasarımlı ve doğal taşlı takılar üretmeyi herzaman amaç edindik. Bu amaç doğrultusunda müşteri portföyümüzü genişleterek şuan Kuşadası’nda parakende de 3 mağza ve toptan üretimi yapan atölyemizle hizmet vermekteyiz.
Bilezilkler ve Bileklikler
Tamamı el işi ve doğal taşlı ürünlerimiz ile farklı tasarımlar sunmaktadir…
Manyetik takılar tasarlamak, geliştirmek, üretmek ve pazarlamak, Mystic’in tutkusudur.
Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca müşteri, güzelliği ve sağlığı eşsiz bir biçimde bütünleştiren takılarımızı kullanıyor. ENERGETIX Bingen’in takılarından yükselen güce karşı durmak olanaklı değildir. Birçok insan için mutluluğa ve ferahlığa açılan kapı olmuştur.
Tasarımcılarımız günümüz trendlerinden ve müşterilerimizin isteklerinden ilham alırlar. Uluslararası işbirlikleri, dünyanın her yerinde beğeniyle karşılanan ve tipik birer ENERGETIX Bingen stili olan kreasyonların üretilmesini sağlamaktadır.

Her yıl, üstün kalitede manyetik takılardan oluşan yeni ve geniş bir büyüleyici koleksiyon yaratılır…

Aydın Kuşadası mekanları arasında yer alan Mystic , adresi, yorumları ve resimleri ile kusadasiplus.com’da. Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin, yorum yazın ve puan verin.

Tesco Kipa Kusadasi Alışveriş Merkezleri

Adress

+

Web

+

Bir Yorum Yazınız...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir. *

Kuşadası Rehber

Kuşadası Rehberi

Kusadasiplus.com Editör Bize Ulaşin : kusadasiplus@gmail.com