Kuşadası Fırsatları

Kuşadası At Safari Turu

0

Kuşadası At Safari Turu

Kuşadası At Safari Turu Bütün bir günü otel ve plajda geçirmek istemiyorsanız, Yaklaşık üç saatlik Kuşadası at safari turu tam size göre. Kısa bir yolculuk ile Kuşadası in bir başka cenneti, çam ormanları içerisinde özel hazırlanmış doğal parkurlarda eğitimli atlar ve seyislerle birlikte gününüzün bir kısmını değerlendirebilirsiniz. Katılacağınız bu aktivite belki de hayatınızdaki ilklerden bir tanesi olabilir ve tabiî ki doğanın içerisinde geçireceğiniz zaman sizleri şehir gürültüsü ve stresten arındıracaktır.

Kusadasi at safari turularına katılmak için profesyonel binici olmak gerektirmiyor üç saatlik bu aktivitede bir buçuk saatini at üzerinde geçmektedir birçok kez mola verildiği için yorucu olur düşüncesine kapılmanıza gerek yok. Doğal parkurlar sizlerin rahat tur geçirmeniz için hazırlanmıştır.

Kusadasi at safari At safari Kuşadası’da yapılabilecek en keyifli turlardan biridir. Kuşadası bölgesini at üstünde keşfetmek gerçekten de unutulmayacak bir deneyimdir. Binicilik bilginiz yoksa bile deneyimli eğitmenler size kısa zamanda at binmeyi öğretirler. Deneyimli biniciler eşliğinde eğitimli atlar ile yapılan at safari turu Kuşadası’da kaçırılmaması gereken bir aktivitedir…

 


KUŞADASI AT  SAFARİ  TURU  PROGRAMI

Öğlen 13.30 dan itibaren otelerinden alınan misafirlerimiz ile eğitimli atlarımızın buluşması 14:00 civarı Arvalya Mevkiindeki çiftliğimizde olur.Profesyonel rehber eşliğinde misafirlerimize ; çevre , tur ve atlar ile ilgili kısa bir tanıtım yapılır.Misafirlerimize binecekleri atlar verilerek , tur öncesi kısa bir uyum ve deneme turu yapılır.Rehberimizin onay vermesiyle turumuz çiftliğimizden başlar.Arvalya mevkii ile Pamucak arasında kalan çam kokulu , ormanlık ,toprak yol takip edilerek Pamucak Plajına varılır.Plajda rehberimizin denetiminde isteyen misafirlerimiz kumsalda , isteyen misafirlerimiz ise denizin içinde ata biner.Ata binmek istemeyen misafirlerimiz bu molayı güneşlenerek ve denize girerek değerlendirirler.Yaklaşık bir saat süren bu molanın ardından aynı güzergah kullanılarak geri dönülür.Misafirlerimiz 17:00-18.00 arası otellerine geri bırakılır.

Kuşadası At Safari Turu NOTLAR
*transfer fiyata dahildir
* içecekler extradır
*Tur profesyonel at rehberi eşliğinde gerçekleştirilir
* yolcularımız sigorta kapsamındadır
* 7 yaş üstü çocuklar tura katılabilir.Çocuklar’dan tam ücret alınır.
*misafirlerimize kask verilir
*misafirlerimize tur öncesi uyulacak kurallar okunur ve imza alınır
*at binmeye uygun kıyafet ile gelinmesi tavsiye edilir…

Bir Yorum Yazınız...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir. *

Kuşadası Rehber

Kuşadası Rehberi

Kusadasiplus.com Editör Bize Ulaşin : kusadasiplus@gmail.com