Aliş Veriş Merkezleri, Kuşadası

Avm Kuşadası

0

Avm Kuşadası

Kuşadası’nda alışveriş ve yaşam kültüründe artık yeni bir sayfa açılıyor. Türkiye’nin ve dünyanın öncü markaları Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde. Avantajlı fiyat-marka birlikteliğine sahip ürünleriyle müşterilerimizin marka, kalite ve uygun fiyat beklentilerine cevap verecek.
Kadın, erkek, çocuk, genç giyim, spor, ayakkabı & aksesuar, kozmetik ve ev kategorilerinde yerli-yabancı birçok seçkin markayı Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde bulabilirsiniz.
Her sezon yenilenen konseptleri ve farklı tarzlara hitap eden ürün çeşitliliğiyle Kuşadası’nda alışverişin vazgeçilmez adresi olacak.
YEME-İÇME
Günün her saati birbirinden farklı lezzetleri aynı yerde tadmak için Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi vazgeçilmeziniz olacak.
Türkiye ve dünyanın seçkin fast food, restaurant ve cafe zincirlerine dilediğiniz zaman ulaşabileceksiniz. Zengin menü seçenekleri ve farklı damak zevklerine hitap eden birçok restaurantın lezzetlerini tadabileceksiniz.
Lezzetli sohbetlerin adresi Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi Restaurantlar alanı, Ege ve Akdeniz mimarisiyle bezeli Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kuşadası’nda hem alışverişin hemde lezzetin yeni adresi olacak.
EĞLENCE
Yoğun geçen bir günü bitirirken veya haftasonu ailenizle birlikte gün boyu eğlenebileceğiniz aktivite alanlarıyla Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi sizleri bekliyor. 1.200 m² Çocuk Oyun alanı, 25.000 m2 kapalı mağaza alanı, açık hava sosyal alanları ve 2.000 kişilik Amfi Tiyatrosu ile konserler, etkinlikler ve daha fazlasını bulabileceksiniz.

Avm Kuşadası - Kuşadası Alişveriş Merkezleri

Adress

+

Web

+

 

 

 

 

Bir Yorum Yazınız...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir. *

Kuşadası Rehber

Kuşadası Rehberi

Kusadasiplus.com Editör Bize Ulaşin : kusadasiplus@gmail.com