Dalış Rehberi

Active Blue Dalış Merkezi

0

Active Blue Dalış Merkezi

Active Blue Dalış Merkezi; Ephesus Princess Hotel ve Aqua Fantasy Hotel’de faaliyet gösteren bir dalış merkezi olup, Kuşadası ve Selçuk bölgesindeki tüm otel ve pansiyonlarda konaklayan misafirlere, dalış ve su sporları hizmeti vermektedir.

(Adres: Efes Princess Hotel Plajı, Pamucak Mevkii, Selçuk/İZMİR)

Active Blue Dalış Merkezi’ne ait Kuşadası Setur Marina karşısında; Finasbank ve Fedo Cafe arkasında; Dalış, Cankurtaran ve İlk Yardım Malzemeleri Satış Mağazası ile Dalış Malzemeleri ve Dalış Kompresörleri Bakım Merkezi bulunmaktadır.

(Adres: Türkmen Mahallesi, 301 Sokak, Tükel Apt., No:1/A, Kuşadası/ AYDIN)

Active Blue Dalış Merkezinde sunulan hizmetler:  İlk defa dalış yapacak misafirler için; kıyıdan deneme, tanıtım dalışları  Şnorkel turları  Hızlı bot ile; reef, kovuk, mağara, derin dalışlar ve kıyıdan gece dalışları  Batık dalışları ( Uçak batığı, gemi batığı, sahil güvenlik batığı, pınar 1 su tankeri batığı, balıkçı teknesi batığı vb.)  15 metre büyüklüğünde dalış teknesi ile günlük dalış turları  Kapalı devre (Rebreather ) dalışları ve kapalı devre dalış eğitimleri  Su kayağı, banana, şişme gurupları, Wake board, Paraşüt vb. su sporları aktiviteleri  Kişi ve guruplara özel VIP dalış turları, yurtiçi ve yurt dışı dalış turları ve rehberlik hizmetleri.

Active Blue Dalış Merkezi; bünyesinde bulunan bir adet ROV ( sualtı robotu ) ve sanayi dalış belgesine sahip ekibi ile; ihtiyacı olan teknelere sualtı sörveyliği, şamandıra bakımı, zincir değişimi, deşarj hattı bakım onarımı ve yapımı, tonoz bakımları vb. hizmetleri verebilmektedir. Bünyesinde bulunan cankurtaran eğitmenleri ve ilk yardım eğitmenleri ile beraber Kuşadası ve Selçuk bölgesinde bulunan otellere, iş yerlerine, aqua parklara cankurtaran ve ilk yardım eğitimleri vermektedir.

Active Blue Dalış Merkezi; bölgedeki tek Eğitmen Yetiştirme Merkezi olup, birçok eğitim dizgesinde dalıcı ve dalış lideri eğitimleri vermektedir. Kapalı devre ( Rebreather ) eğitimleri konusunda eğitim yelpazesini her geçen gün artırmaktadır. Active Blue Dalış Merkezi’nde kullanılan tüm malzemelerin bakımları, Active Blue bünyesinde bulunan teknisyenler tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.

Active Blue Dalış Merkezi ihtiyaç görüldüğünde; sualtı arama kurtarma çalışmalarına destek olmaktadır. Active Blue Dalış Merkezi; aynı zamanda yüksekte çalışma konusunda ihtiyacı olan firmalara temiz hava soluma seti ve güvenlik alma konusunda da destek olmakta ve eğitim vermektedir.

Deneme dalışları: Siz değerli misafirlerimiz dalış merkezimize geldiği zaman önce 15-20 dakika süre teorik eğitim yapıyoruz. Sonra dalış malzemeleri kuşanıp Dalış merkezimizin önünde bulunan bariyerler ile özel olarak çevrelenmiş dalış noktamızda dalışa alıyoruz. Dalış 1 metreden başlıyor 6-7 metre derinliğe kadar gidiyor. Sualtında neler yapıyoruz.

Sualtında balıkları ekmek ile eliniz ile besliyorsunuz. Bol bol sarpa ve karagöz sürüsü size dalış sırasında eşlik ediyor. Suda hiç bir tehlikeli deniz canlısı yok. Sualtın da fotoğraf ve videolarınızı çekip bu unutamayacağınız anınızı ölümsüzleştiriyoruz. Dalış merkezimizin soyunma kabinleri, tuvaletleri vardır. Ayrıca ücreti karşılığı yararlanabileceğiniz restoran da mevcuttur

Adres :
Türkmen Mah. Tükel Apt. 301 Sok. No:1/A 09400 Kuşadası AYDIN
Telefon:
90 532 707 49 09
Faks:
90 256 613 40 04

Websitesi:http://activeblue.com/tr/
E Posta:
info@activeblue.com
tagmacsaracoglu@gmail.com

Bir Yorum Yazınız...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir. *

Kuşadası Rehber

Kuşadası Rehberi

Kusadasiplus.com Editör Bize Ulaşin : kusadasiplus@gmail.com